Contributie Drenthina
Contributie
Een verhoging van de contributie wordt alleen door een besluit van de algemene ledenvergadering doorgevoerd. De contributie is een jaarcontributie. Deze wordt in 4 termijnen automatisch geïncasseerd. (juli-okt.-jan.-april)
Bij het niet of niet volledig nakomen van de betalingsverplichting (storno bv), zal de vereniging een verzoek tot betaling doen.Indien er geen betaling volgt zal een speelverbod opgelegd worden. De contributie is inclusief de KNVB-bijdrage.
v.v. Drenthina hanteert de volgende contributiebedragen per jaar
Senioren € 228,00
JO13 t/m JO19 € 207,00
JO8 t/m JO12 € 192,00
JO7 € 171,00
Niet Spelend Lid € 60,00 wordt per jaar geïnd
Zaalvoetbal (tevens veldvoetbal) € 318,00
Zaalvoetbal (geen veldvoetbal) € 192,00
35+ (7x7) € 84,00 wordt per jaar geïnd
Donateurs € 42,00 wordt per jaar geïnd
Wedstrijdtenue JO7 t/m JO19
Voor de JO7 t/m JO19 wordt er een wedstrijdtenue ter beschikking gesteld, exclusief kousen. Nieuwe leden kunnen 1-malig een paar kousen ophalen bij de kledingcommissie.
Restitutie borg na inlevering Presentatie pak en betaling van verschuldigde contributie.
Borg Presentatie pak: € 25,00
Rekening nummer contributie
NL 74 RABO 031 70 09 176
t.n.v. vv Drenthina
Henri Schulting contributieadministrateur
06- 53338464 contributie@drenthina.nl
Drenthina nieuws

Remko van Dijk kandidaat-voorzitter vv Drenthina

Sportpark Oude Ros bereikbaar op 28 maart 2026

Na een aantal sollicitatiegesprekken is Bert Doldersum gecontracteerd als nieuwe Hoofdtrainer van vv Drenthina vanaf het seizoen 2026-2027

Tijdens de ledenvergadering van de voetbalvereniging Drenthina, woensdag 19 november 2025, is Henri Schulting benoemd tot Lid van Verdienste

Tijdens de ledenvergadering van de voetbalvereniging Drenthina, woensdag 19 november 2025, heeft Jan Willem Zwols de Henk Feitsma Award gekregen van voorzitter Frank Griemink.

Jaarlijks willen we al onze vrijwilligers in het zonnetje zetten tijdens de vrijwilligersavond! Deze is voor alle vrijwilligers van vv Drenthina.

Robert Oosting stopt na dit seizoen als trainer van vv Drenthina. Kandidaten kunnen solliciteren voor de functie van Hoofdtrainer 1e selectie.
Drenthina en Fysiotherapie Scheperpark intensiveren samenwerking

Ook zo klaar met de beslissingen van de scheidsrechters en weet jij het altijd beter??




