Tim Idema nieuwe assistent trainer

Tim Idema nieuwe assistent trainer

28 februari 2022

Voor het seizoen 2022-2023 heeft Drenthina Tim Idema kunnen vastleggen als assistent-trainer. Tim gaat Robert Oosting assisteren bij de trainingen en wedstrijden van de eerste selectie.

Tim is niet geheel onbekend voor Drenthina. Hij heeft in de jeugd van Drenthina gevoetbald tot aan de C-junioren. Daarna is hij overgestapt naar vv Emmen. Tim heeft daar tot zijn 28e gevoetbald totdat knieblessures hem dwongen te stoppen. Ook is Tim jarenlang trainer en assistent-trainer bij vv Emmen geweest. Voor Tim is de cirkel rond, zoals hij zelf zegt. Hij is teruggekeerd op het oude nest.

Het bestuur is erg blij met de aanstelling van Tim als assistent-trainer. We zien het komende seizoen met vertrouwen tegemoet.

Drenthina nieuws

Fotoexpositie 75 jaar Drenthina

Fotoexpositie 75 jaar Drenthina

De fotoexpositie  75 jaar vv Drenthina is officieel geopend. Een expositie met foto's uit de rijke voetbalhistorie van onze vereniging.

Drenthina – FC Emmen

Drenthina – FC Emmen

Als afsluiting van de festiviteiten in het kader van het 75-jarig bestaan organiseert onze vereniging een oefenwedstrijd tegen eredivisionist FC Emmen op woensdag 29 juni 2022

Frank Griemink nieuwe voorzitter Drenthina

Frank Griemink nieuwe voorzitter Drenthina

Tijdens de bijzondere Ledenvergadering van de voetbalvereniging Drenthina, woensdag 11 mei 2022, is, op voorstel van het bestuur, Frank Griemink gekozen tot nieuwe voorzitter van de club. Frank volgt in deze functie Willem Jan Alders op die de voorzittershamer de laatste 8 jaar heeft gehanteerd

Afval langs de weg

Afval langs de weg

Een bericht van een buurtbewoner van De Oude Ros over afval langs de weg.

Geslaagden voor opleiding tot G-voetbaltrainer

Geslaagden voor opleiding tot G-voetbaltrainer

Afgelopen maandagavond hebben 8 trainers van diverse verenigingen uit de regio met succes de opleiding tot G-voetbaltrainer afgesloten met een KNVB diploma. Voor vv Drenthina hebben Nynke Hof en Peter Hof deze nieuwe