Afval langs de weg

Afval langs de weg

11 april 2022

Een bericht van een buurtbewoner van De Oude Ros

Wellicht is het al vaker gevraagd, maar willen jullie de leden vragen om geen afval onderweg te droppen?
Als buurtbewoner vind ik het mooi dat zo veel voetballers plezier beleven aan voetbal. Wel is het heel jammer dat buurtbewoners regelmatig met vuilniszakken langs de Oude Roswinkelerweg moeten lopen om het eetafval en alle blikjes op te ruimen die langs de weg liggen.
Vandaag was de oogst van de Sleedoorn tot aan de ingang van het park TWEE grote afvalzakken vol. Dat hoeft toch zo niet!?
Willen jullie hieraan regelmatig aandacht besteden?

Drenthina nieuws

Fotoexpositie 75 jaar Drenthina

Fotoexpositie 75 jaar Drenthina

De fotoexpositie  75 jaar vv Drenthina is officieel geopend. Een expositie met foto's uit de rijke voetbalhistorie van onze vereniging.

Drenthina – FC Emmen

Drenthina – FC Emmen

Als afsluiting van de festiviteiten in het kader van het 75-jarig bestaan organiseert onze vereniging een oefenwedstrijd tegen eredivisionist FC Emmen op woensdag 29 juni 2022

Frank Griemink nieuwe voorzitter Drenthina

Frank Griemink nieuwe voorzitter Drenthina

Tijdens de bijzondere Ledenvergadering van de voetbalvereniging Drenthina, woensdag 11 mei 2022, is, op voorstel van het bestuur, Frank Griemink gekozen tot nieuwe voorzitter van de club. Frank volgt in deze functie Willem Jan Alders op die de voorzittershamer de laatste 8 jaar heeft gehanteerd

Afval langs de weg

Afval langs de weg

Een bericht van een buurtbewoner van De Oude Ros over afval langs de weg.

Geslaagden voor opleiding tot G-voetbaltrainer

Geslaagden voor opleiding tot G-voetbaltrainer

Afgelopen maandagavond hebben 8 trainers van diverse verenigingen uit de regio met succes de opleiding tot G-voetbaltrainer afgesloten met een KNVB diploma. Voor vv Drenthina hebben Nynke Hof en Peter Hof deze nieuwe