Lars van de Swaluw keeperstrainer 1e selectie

Lars van de Swaluw keeperstrainer 1e selectie

3 juni 2022

Voor het komende seizoen heeft Drenthina Lars van de Swaluw aan kunnen trekken als keeperstrainer voor de keepers van de selectie. We zijn daar zeer blij mee.

Lars is een echte Emmenaar en woont zijn hele leven al in Emmen. Momenteel woont hij in de Delftlanden samen met zijn vrouw en 2 jonge kinderen. Hij heeft altijd bij vv Emmen gevoetbald en daar jaren in de eerste selectie gekeept. Met als hoogtepunt, zoals hij zelf zegt, het kampioenschap in de eerste klasse. Lars heeft er zin in om het komende seizoen de keepers te trainen en zijn kunde en ervaring over te brengen. Hiermee hebben we een jong en ambitieuze technische staf kunnen formeren voor de eerste selectie van Drenthina.

Drenthina nieuws

Fotoexpositie 75 jaar Drenthina

Fotoexpositie 75 jaar Drenthina

De fotoexpositie  75 jaar vv Drenthina is officieel geopend. Een expositie met foto's uit de rijke voetbalhistorie van onze vereniging.

Drenthina – FC Emmen

Drenthina – FC Emmen

Als afsluiting van de festiviteiten in het kader van het 75-jarig bestaan organiseert onze vereniging een oefenwedstrijd tegen eredivisionist FC Emmen op woensdag 29 juni 2022

Frank Griemink nieuwe voorzitter Drenthina

Frank Griemink nieuwe voorzitter Drenthina

Tijdens de bijzondere Ledenvergadering van de voetbalvereniging Drenthina, woensdag 11 mei 2022, is, op voorstel van het bestuur, Frank Griemink gekozen tot nieuwe voorzitter van de club. Frank volgt in deze functie Willem Jan Alders op die de voorzittershamer de laatste 8 jaar heeft gehanteerd

Afval langs de weg

Afval langs de weg

Een bericht van een buurtbewoner van De Oude Ros over afval langs de weg.

Geslaagden voor opleiding tot G-voetbaltrainer

Geslaagden voor opleiding tot G-voetbaltrainer

Afgelopen maandagavond hebben 8 trainers van diverse verenigingen uit de regio met succes de opleiding tot G-voetbaltrainer afgesloten met een KNVB diploma. Voor vv Drenthina hebben Nynke Hof en Peter Hof deze nieuwe