
Roland Koops heeft onlangs zijn 300e wedstrijd in de hoofdmacht van Drenthina gespeeld.
Het G-Voetbal oranjefestival is een evenement dat met hulp vanuit de KNVB kon worden opgezet. Het evenement is vanuit FC Emmen opgezet.
FC Emmen wil dit evenement graag uitvoeren met V.V. Drenthina om het G-voetbal in kaart te brengen voor in de gemeente Emmen.
Hierbij hebben we na wat gesprekken gevoerd te hebben met elkaar, besloten om ons te richten op de doelgroep van 4-18 jaar.
Het G-Voetbal oranjefestival staat vooral in het teken van het kennis maken van het voetballen op een leuke en speelse manier door verschillende oefeningen te doen en het als een soort clinic aan te bieden.
Er zijn op de dag zelf verschillende stationnetjes waar je met je groepje bij langs gaat en het onderdeel gaat uitvoeren. Denk aan een gatendoel, een snelheidsmeter en nog veel meer leuke en leerzame oefeningen.
De flyer geeft informatie over het event waardoor de deelnemers weten hoe ze zich kunnen aanmelden .
Wij zien een ieder graag bij v.v. Drenthina.

Roland Koops heeft onlangs zijn 300e wedstrijd in de hoofdmacht van Drenthina gespeeld.

Uitblinker van de Week: Quinn Pieterman Drenthina JO11-1

Rabo ClubSupport, doe mee en stem!

Uitblinker van de Week: Jimmie Roemahlewang Drenthina JO10-1

Remko van Dijk, Frank Maatje en Jasper Hofstede treden toe tot het bestuur.

Drenthina speelt ook de komende 4 jaar in Adidas

Op 24 juni is op 86-jarige leeftijd Harry Spreeuwers overleden
Maxistorage nieuwe hoofdsponsor vv Drenthina

Remko van Dijk kandidaat-voorzitter vv Drenthina