Robert Oosting nieuwe hoofdtrainer

Robert Oosting nieuwe hoofdtrainer

10 januari 2022

Robert Oosting wordt met ingang van het seizoen 2022-2023 de nieuwe hoofdtrainer van de vv Drenthina. De 32-jarige trainer volgt daarmee Peter Timmer op, die na vier seizoenen ons heeft aangegeven te willen stoppen.

Drenthina ziet in Robert een jonge, ambitieuze trainer, die precies weet wat hij wil. In de gesprekken met Robert kwam duidelijk naar voren dat hij een trainer is die goed past bij Drenthina. Er was van beide kanten een goed gevoel over de samenwerking.

Robert is vijftien jaar actief als trainer, tot 2018 voornamelijk als jeugdtrainer. Na 2018 was Robert assistent-trainer bij de eerste selectie van ACV en de laatste 3 jaar hoofdtrainer van de eerste selectie van vv Gasselternijveen.

We wensen Robert veel succes bij onze club.
Foto: Paul Abrahams

Drenthina nieuws

Afval langs de weg

Afval langs de weg

Een bericht van een buurtbewoner van De Oude Ros over afval langs de weg.

Trainersduo verlengt verbintenis

Trainersduo verlengt verbintenis

Contractverlenging voor trainersduo We zijn zeer verheugd dat we ook voor het komende seizoen Marlow de Kleine en Gert Jan Lennips hebben kunnen vastleggen als trainer/coach voor het tweede elftal.

Robert Oosting nieuwe hoofdtrainer

Robert Oosting nieuwe hoofdtrainer

Robert Oosting wordt met ingang van het seizoen 2022-2023 de nieuwe hoofdtrainer van de vv Drenthina. De 32-jarige trainer volgt daarmee Peter Timmer op, die na vier seizoenen ons heeft aangegeven te willen stoppen.

Oude glorie bezoekt de Oude Ros

Oude glorie bezoekt de Oude Ros

Wie kent ze nog deze oud 1e en 2e elftalspelers van onze club? De oude glorie bezocht zaterdag jl de wedstrijd Drenthina-LTC.