
Remko van Dijk kandidaat-voorzitter vv Drenthina
Voor het komende seizoen hebben we twee enthousiaste trainers gevonden om onze JO17-1 te trainen. Het zijn de selectiespelers Ivar Drent en Frank Lucas Frank en Ivar zijn echte jongens van de club, ze voetballen al jaren bij Drenthina. Ze hebben veel zin om JO17-1 te gaan trainen.
Door interne verschuivingen was het mogelijk om deze jongens de kans te bieden om ervaring op te doen op het gebied van het geven van training. Volgend jaar gaan ze de cursus UEFA-C volgen. Jasper Hofstede zal het komende seizoen JO19-1 gaan trainen en coachen. Mark Lubberts wordt trainer bij de 2e selectie, waarmee, na het (tijdelijke) vertrek van Gert-Jan Lennips, de plek naast Marlow de Kleine weer is ingevuld.
Als Technische Commissie zijn we erg blij met de nieuwe trainers. Veel succes!

Remko van Dijk kandidaat-voorzitter vv Drenthina

Sportpark Oude Ros bereikbaar op 28 maart 2026

Na een aantal sollicitatiegesprekken is Bert Doldersum gecontracteerd als nieuwe Hoofdtrainer van vv Drenthina vanaf het seizoen 2026-2027

Tijdens de ledenvergadering van de voetbalvereniging Drenthina, woensdag 19 november 2025, is Henri Schulting benoemd tot Lid van Verdienste

Tijdens de ledenvergadering van de voetbalvereniging Drenthina, woensdag 19 november 2025, heeft Jan Willem Zwols de Henk Feitsma Award gekregen van voorzitter Frank Griemink.

Jaarlijks willen we al onze vrijwilligers in het zonnetje zetten tijdens de vrijwilligersavond! Deze is voor alle vrijwilligers van vv Drenthina.

Robert Oosting stopt na dit seizoen als trainer van vv Drenthina. Kandidaten kunnen solliciteren voor de functie van Hoofdtrainer 1e selectie.
Drenthina en Fysiotherapie Scheperpark intensiveren samenwerking

Ook zo klaar met de beslissingen van de scheidsrechters en weet jij het altijd beter??